Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

AyDisplay Şirketimiz 9 yıldır sektöründe display ve reklam sektöründe hizmet vermektedir.Kendi ürettiğimiz displaylerstandlar ve dijital baskılar ile Türkiyenin önde gelen firmalarına tanıtımlarına yapabileceği iç mekan reklam malzemeleri üretmekteyiz.

AyDisplay Standlardisplay sistemleri ve dijital baskılar olmak üzere üç ana dalda hizmet vermekte, eğitimli kadrosu ile son derece kaliteli ürünleri iş partnerlerine üretmektedir.

AyDisplay Yenilikçi ve geliştirici ekibi sayesinde AR-GE çalışmaları ile müşterilere daha ekonomik,ve kaliteli ürünler üretme çalışmaları yapmaktadır.

AyDisplay Partnerlerinin acil ihtiyaçları doğrultusunda gerektiği zaman 7 gün 24 saat çalışarak , ihtiyaçları yetiştirmektedir.

AyDisplay Vizyonu sektöründe partnerlerine zamanında en kaliteli ürünleri birinci sınıf işçilik ve yenilikçi ürünleri  ile partnerlerine sunmak ve partnerlerine katma değer kazandırmaktır.

 

Hizmetlerimiz

Ay Display olarak bizler,işini seven gençlerden oluşmuş kadromuz ile genel hatları ile aşağıdaki üretimleri yapmaktayız.

Stand üretimi: Kendi bünyemizdeki Endüstriyel tasarımcılarımız ile hizmet verdiğimiz firmaların stand ihtiyaçları, onlardan gelen briefler ile önce  stand tasarımları hazırlanmakta sonrasında ise onay alan tasarımların imalatları yapılmaktadır. Stand üretimlerimiz, enjeksiyon stand, vakum stand, ahşap stand, karton stand, pleksi stand, metal standları kapsamaktadır. Masaüstü standlar, ayaklı standlar, asalak standlar istenilen malzemelere ve firma ihtiyaçlarına göre tespit edilmektedir. Stand üretimlerinde stand üretimleri her aşamada kaite kontrolleri yapılmakta ve hizmet verdiğimiz firmalara sorunsuz olarak gönderilmektedir.

Display sistemleri :Örümcek Stand, Roll Up Banner, X Banner, Örümcek Masa, Alüminyum Display Sistemleri, Çerçeveler, Led Çerçeveler, Işıklı Panolar, Fuar Sistemleri, Panset Masalar, Ayaklı Broşürlükler vs firmaların isteklerine göre üretilmekte dijital baskı istenildiği taktirde bu ürünlerin dijital baskılarıda 1.sınıf olarak üretilmektedir.

Dijital Baskı: İç Mekan Dijital Baskı ve dış mekan dijital baskılar 1.Sınıf baskı teknolojileri ile kendi bünyemizde yapılmaktadır. Duratrans baskı, vinil - branda baskı, folyo baskı, one way vision baskı, uygulamalı foreks-dekota baskılar, fotoblok folyo sıvamalalı baskılar, bilboard baskı, City Light baskı, megalight baskı vs.. Dijital baskıların her türü kendi bünyemizde imalatı yapılmaktadır.

Firmamız da her aşamada kalite kontrolleri yapılan ürünler,müşterilerimize sorunsuz olarak teslimatları gerçekleştirilmektedir.