AyDisplay.com - Örümcek Stand, Örümcek Stand Fiyatları, Örümcek Stand Modelleri

En çok
tercih edilen ürünler

Centro Tekli 2 Panel

1.806,75TL

 

ÖRÜMCEK STAND HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Örümcek Stand üretimi yapan şirketimiz, uzun yıllardır kurumsal firmalara Örümcek Stand imalatıÖrümcek Stand tasarımıÖrümcek Stand Yedek parçaları konusunda destek vermektedir. Örümcek Stand istanbul da teslim almak isteyen müşterilerimiz, şirketimizden teslim alabilirler. Örümcek Stand 3x2Örümcek Stand 3x3 ve Örümcek Stand 3x4 en çok tercih edilen ürünler olup stoklu olarak elimizde her zaman mevcuttur. Diğer Örümcek Stand Oval ve Örümcek Stand Düz istekleriniz içinde her zaman stok bulundurmaktayız. Ürünler her zaman hardcase çanta ile verilmektedir. (Belirtilmediği takdirde). Örümcek Stand tasarımı konusunda grafiker arkadaşlarımız ile sizlere yardımcı olduğumuz gibi tasarımı müşterilerimizde gönderebilmektedirler.

Sizin için
seçtiklerimiz

Örümcek Stand 3x2 Oval

Örümcek Stand 3x2 Oval

843,70TL
Örümcek Stand 3x3 Oval

Örümcek Stand 3x3 Oval

914,50TL
Örümcek Stand 3x4 Oval

Örümcek Stand 3x4 Oval

961,70TL
Örümcek Stand 3x5 Oval

Örümcek Stand 3x5 Oval

1.593,00TL
Örümcek Stand 3x2 Düz

Örümcek Stand 3x2 Düz

949,90TL
Örümcek Stand Düz 3x3

Örümcek Stand Düz 3x3

1.032,50TL
Örümcek Stand 3x4 Düz

Örümcek Stand 3x4 Düz

1.174,10TL
Örümcek Stand 3x5 Düz

Örümcek Stand 3x5 Düz

1.657,90TL
Kare Tattırma Standı Eco

Kare Tattırma Standı Eco

345,74TL
Kare Tattırma Standı Klasik

Kare Tattırma Standı Klasik

377,60TL
Tattırma Standı Büyük

Tattırma Standı Büyük

430,70TL
Centro Stand Tekli 1 Panel

Centro Stand Tekli 1 Panel

1.947,00TL
Centro Stand Tekli 2 Panel

Centro Stand Tekli 2 Panel

4.130,00TL
Centro Stand Tekli 3 Panel

Centro Stand Tekli 3 Panel

4.956,00TL
Centro Stand Tekli 4 Panel

Centro Stand Tekli 4 Panel

6.564,34TL

Ürün
kategorilerimiz

Örümcek Stand oval

Örümcek Stand en çok kullanılan pratik reklam malzemelerindendir. Üzerine görsel uygulanarak kullanılan örümcek standlar kendi çantasına sığmakta ve sevkiyatı son derece kolay yapılmaktadır.Örümcek stand
önünde bazen örümcek masa, panset masa,centro masa gibi ürünler ve yanlarında roll up, quick banner, x banner ile de kombine olarak kullanılmaktadırlar. Örümcek standlara dijital baskı uygulanmaktadır.

Örümcek Stand Düz

Örümcek Stand Oval den sonra en sık kullanılan örümcek stand türüdür. Örümcek Stand düz kullanılırken zeminin son derece düzgün olması çok önemlidir. Paneller düz olduğu için bu isimle anılmaktadır. Örümcek stand oval de olduğu gibi önlerinde örümcek masa, panset masa, centro masa, yanlarında roll up, quick banner, x banner, zig zag broşürlük ile de kullanılmaktadır. Centro Stand Düz'ede benzemekte olan bir pop up stand çeşididir.

Roll up banner

Reklam sektörünün vazgeçilmez pop up stand ürünlerindendir. Roll uplar quick bannerlar gibi yerli üretim yapılmaktadır. Görselleri dijital baskıdır. Örümcek stand, centro stand, panset stand ile veya centro masa, örümcek masa, panset masa ile kombine olarak sıkça kullanılmaktadır. İçine sarma mekanizması sayesinde, görsel zedelenmez ve az yer yaplar.

Quick banner

Quick Bannerlar yerli imalat yapılan pop up ürünlerindendir. Roll up, x banner gibi ürünlere benzemekte olup, alt ve üst den dijital baskılı görseller kıstırılarak kurulumları yapılmaktadır. Quick banner istenilen ölçüde üretilmekte olup, özel isteğe bağlı ölçüde üretimde yapılmaktadır. Ayaklı broşürlükler, ayaklı panolar ile birlikte kullanıldığı gibi örümcek stand, centro stand, roll uplar ile birlikte de kullanılmaktadır.

Panset masa

Panset masa tamamen yerli üretim bir ürün olmakta olup 1.sınıf malzemelerden üretilmektedir. Tablası ahşaptır. Kurulumu kolaydır. Panset stand ile kombine olarakda kullanılmakta olup aynı zamanda örümcek stand, centro stand, roll up ilede kombine kullanılmaktadır. Baskıları dijital baskıdır. Görsel daha sonra değiştirilerek kullanılmaktadır. Panset masa en sık kullanılan pop stand ürünlerindendir.

Centro Stand

Örümcek Stand ürünü yerine de sıklıkla kullanılan bir üründür. Son derece şık olan Centro Stand herhangi bir aparat kullanılmadan kurulmakta olup, centro masa, panset masa, örümcek masa, roll up, x banner gibi ürünler ile sıklıkla kombine olarak kullanılmaktadır. Baskıları dijital baskıdır. Özel çantası ile sevkiyatları kolay ve pratik olup görsel zedelenmeden taşınabilmektedir.

Özel Standlar

Firmanıza adet çoklu stand üretimleride yapmaktayız. Karton Stand, ahşap stand, pleksi stand, metal stand üretimlerimizde fabrikamızda yapılmaktadır. Özel stand üretiminde öncelikle proje belirlenip numuneler ile tasarım yapılmaktadır. Tasarım onayının arkasından numunesi yapılmakta ve numunesi yapılan ve onaylanan ürünler seri üretilmektedir.

Fuar Birimleri

Centro stand,centro masa, örümcek stand, örümcek masa, panset stand, panset masa gibi ürünler ile fuar alanınıza özel uyarlama yapılabildiği gibi özel tasarımlarınız ve istekleriniz ile ilgili firmanıza özel üretimde yapmaktayız. Bütçesi kısıtlı olan firmalar için centro stand dan kurulumu kolay, maliyeti düşük tasarımlarda en çok tercih edilen stand türlerindendir.